شبکه ست(7)

این تلویزیون نیز یکی از زنجیره تلویزیون های تبشیری است که به صورت 24 ساعته برای فارسی زبانان دنیا برنامه پخش می کند.
در بخشی از سایت این تلویزیون آمده است که هدف شبکه ست 7 پارس این است که برنامه های تلویزیونی الهام بخش، آموزنده و تعلیمی به زبان فارسی آماده کند تا صادقانه چهره ای روشن و واضح از مسیح ارائه دهد که در عین حال متناسب با فرهنگ، آداب و رسوم و اوضاع سیاسی منطقه باشد و فرصتی برای کلیساها و مسیحیان منطقه فراهم آورد تا در ایمان رشد کرده، و توانایی خدمت به مسیح را گسترش دهند.
دست اندر کاران این تلویزیون رویای خود را این دانسته اند که به کلیساهای در حال رشد ایران، افغانستان وتمامی منطقه فارسی زبان کمک کنند تا در ایمان خود رشد کنند، ایمان خود را با دیگران در میان بگذارند، به جامعه خود خدمت نموده و در کارهای خیرخواهانه فرهنگی و اجتماعی مشارکت نمایند.
گفتنی است که فریبرز خندانی مجری این شبکه چندی پیش در برنامه خود مدعی شد که ما همکاران عیسی هستیم لذا در نام عیسی گناهان را می آمرزیم. وی اظهار کرد در انجیل به ما اقتدار داده شده است. مسیح گفته است شما همکاران من هستید من شما را می فرستم.
من می توانم بگویم برو در نام عیسی مسیح گناه تو بخشیده شد.
هم چنین کشیش هوسپیان یکی دیگر از کارشناسان این شبکه یک ماه قبل در برنامه جوانان در طی یک اعتراف جالب اظهار کرد: آزادی واقعی در اسیر شدن در برنامه های خداوند است.
این ادعا در حالی انجام می پذیرد که اغلب شبکه های مسیحی فارسی زبان به اسم تبشیر دین مسیحیت به انحاء مختلف به دین مبین اسلام توهین کرده و اسلام را دینی معرفی می کنند که در آن آزادی مذهبی وجود ندارد و در مقابل مسیحیت را دین آزادی تعریف می کنند.
منبع: مرزبان نامه، شماره 1، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم